Budownictwo- Nowoczesne Solidne Tanie

Najwyższa jakość, atrakcyjna cena, szybka realizacja

Budowa domów
Toruń

Toruń Bydgoszcz Inowrocław Dobrcz Borówno Osielsko Niemcz Zielonka Chełmno Dąbrowa Chełmińska Żnin Szubin Lubostroń Łabiszyn Potulice Nakło Mrocza Koronowo Serock Pruszcz i inne

Budujemy domy wg projektu Klienta. Jeżeli nie masz projektu - przedstawimy nasze propozycje.

Planujesz budowę domu? Zadzwoń!

Pokaż numer telefonu

Nasza firma specjalizuje się w budowie wysokiej jakości domów jednorodzinnych w atrakcyjnych cenach i w krótkich terminach.

Chętnie bezpłatnie wyjaśnimy różne aspekty dotyczące inwestycji budowlanych – doradztwo jest niezobowiązujące.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwońcie!Pokaż numer telefonu

Oferta

Oferujemy kompleksową usługę budowy domów jednorodzinnych. Realizujemy projekty dostarczone przez naszych Klientów, standardowe- dostępne w Internecie lub zaproponowane przez nas.

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Dzięki optymalizacji całego procesu realizacji inwestycji oraz możliwości zakupów wysokiej jakości materiałów w niskich cenach możemy zaoferować wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości.

Szybkie terminy realizacji

Precyzyjna logistyka dostaw oraz profesjonalna synchronizacja pracy poszczególnych ekip budowlanych przy optymalnych warunkach pogodowych pozwala na realizację inwestycji w 2-3 miesiące.

Korzyści

Nasi Klienci odnoszą szereg korzyści ze współpracy z nami:

  • wspomniana wyżej atrakcyjna cena,
  • gwarancja ceny za całą usługę – Klient nie będzie zaskoczony dodatkowymi kosztami w trakcie realizacji inwestycji, obowiązuje cena określona w umowie,
  • komfort – brak stresu związanego z załatwianiem wielu spraw, np.: z zakupem materiałów budowlanych i ich transportem, szukaniem, umawianiem i synchronizacją ekip budowlanych czy choćby wywozem ziemi i odpadów po budowie.

Obszar działania

Inwestycje realizujemy na terenie miast Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław i pobliskich, mniejszych miejscowości regionu.

Zapraszamy do współpracy!
Zadzwońcie!


Pokaż numer telefonu


Bartosz Wiśniewski Bydgoszcz – Prokurent – zapraszam do kontaktu!
Aleksandra Wiśniewska Bydgoszcz – Prezes Zarządu – zapraszam do kontaktu!

Kontakt